KREPŠELIS 
Krepšelis

(nėra prekių)


Krepšelis

VARDAS (SLAPYVARDIS):
SLAPTAŽODIS:

Pamiršote slaptažodį?
KATALOGAS
  Šluostės
  ECOVER
  Šepečiai
  Valikliai
  POLLYANNA biokeraminė kolekcija
  TREND Royal kolekcija
PAKEISTI VALIUTĄ

POPULIARIAUSIA

Langų pašluostė
Langų pašluostė
11.30€ (39.02 Lt)

Grindų valymo komplektas
Grindų valymo komplektas
106.00€ (366.00 Lt)

Rankšluostis
Rankšluostis
0.00€ (0.00 Lt)
NAUJIENOS
27.09.2015
NAUJIENA!

22.05.2014
Nuo birželio 1 dienos "Trend" produkcija brangs

19.06.2012
Dangtis puodams KOCHBLUME

Prenumeruoti naujienas:


 
ieškoti tarp surastų

Paslaugų teikimo sąlygos


Gerbiami pirkėjai, prieš įsigyjant prekes mūsų Interneto parduotuvėje, labai prašome susipažinti su paslaugų teikimo sąlygomis. Nurodytos taisyklės yra juridinis dokumentas, kurio pagrindu sprendžiami ginčai ir nesusipratimai tarp Užsakovo ir Interneto parduotuvės.
Dėmesio, jeigu nesutinkate su nurodytomis paslaugų teikimo sąlygomis, jūs negalite naudotis mūsų Interneto parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Naudodamasis mūsų Interneto parduotuvės paslaugomis, pirkėjas turi sutikti su paslaugų teikimo sąlygomis.

1.1 Užsakovas turi labai atidžiai įforminti užsakymą, pateikdamas kurjerių tarnybai teisingą ir tikslią informaciją apie užsakymą. Įformindamas užsakymą, Užsakovas turi pateikti šią informaciją: Užsakovo ir Gavėjo vardas ir pavardė, Užsakovo ir Gavėjo kontaktiniai telefonai, adresas, pagal kurį reikia pristatyti užsakytą prekę, užsakymo pristatymo laikas. Užsakovas turi pasirūpinti, kad vieta, kurioje yra Gavėjas, būtų laisvai prieinama (laiku pranešti apie visus laiptinės durų spynų kodus, pasirūpinti, kad kurjeris gautų leidimą praeiti pro kontrolės punktą ir t. t.).
Tokiu atveju, jei Užsakovas neįvykdys šių reikalavimų, Kompanija už tikslų užsakymo įvykdymą atsakomybės neprisiima.

1.2 Užsakovas turi teisę atsisakyti nuo jau apmokėto užsakymo, likus ne mažiau nei 24 valandoms iki užsakymo vykdymo. Užsakovas turi susisiekti telefonu (nurodytu tinklalapyje) su administratoriumi ir atšaukti užsakymą. Tokiu atveju apmokėta už užsakymą suma yra pilnai išmokama Užsakovui, pateikus dokumentus, gautus apmokant užsakymą (apmokėjimo kvitas). Jeigu Užsakovas neturi dokumentų apie apmokėjimą arba jeigu nėra galimybės jo indentifikuoti užsakymų duomenų bazėje, pinigai grąžinami nebus.

Dėmesio! Norėdami atšaukti apmokėtą užsakymą, prašome jūsų laiku (ne mažiau nei likus 24 valandoms iki užsakymo vykdymo pradžios) pranešti apie tai administratoriui telefonu (!). Atsisakymas, nusiųstas elektroniniu paštu ar pasitelkus kitas ryšio priemones, gali būti neefektyvus, todėl nebus ir peržiūrimas.
Piniginių lėšų pervedimas atgal į užsakovo sąskaitą neįmanomas.

1.4 Užsakovas gali atsisakyti užsakymo tokiu atveju, jei pirkinys neatitinka tos prekės, kuri buvo nurodyta užsakyme arba netenkina tos prekės kokybė. Visos Užsakovo pretenzijos Kompanijai, norint grąžinti užsakymą, peržiūrimos tik įvykdžius užsakymą (pristačius prekę Gavėjui, taikant paragrafe 1.5 nurodytas teikiamų paslaugų sąlygas).
Vėliau, užsakymas laikomas įvykdytu ir pretenzijos nepriimamos. Pagal ,,Vartotojų teisių gynimo įstatymą”, užsakymas turi būti sugrąžintas savo originalioje pakuotėje su visais priklausančiais dokumentais (čekiais arba apmokėjimo kvitu).

1.5 Užsakymas laikomas įvykdytu, jeigu:
1)    užsakymas pristatytas nurodytam Gavėjui;
2)    Gavėjo, pagal užsakyme nurodytą adresą, nėra ir užsakymas yra perduodamas Gavėjo giminėms, draugams, pažįstamiems, kad jie perduotų jį Gavėjui;
3)    pagal užsakyme nurodytą adresą negalima rasti nei Gavėjo, nei kitų asmenų, kurie galėtų perduoti užsakymą Gavėjui;
4)    į Gavėjo buvimo vietą, kuri nurodyta užsakyme, neįmanoma patekti be kliūčių, ir susisiekimas su Gavėju yra neįmanomas.
5)    Pagal šio paragrafo 3) ir 4) punktus užsakymas negali būti perduotas Gavėjui ir todėl laikomas įvykdytu. Pats užsakymas bus grąžintas Į Kompanijos biurą, kur bus saugomas 2 dienas nuo užsakymo įvykdymo. Per šį laiką Gavėjas gali asmeniškai atsiimti užsakymą, prieš tai susisiekęs telefonu (nurodytu tinklalapyje) su administratoriumi. Per tą patį laiką užsakymą gali dar kartą pristatyti kurjeris už papildomą mokestį (aptariama atskirai).

1.6 Visa informacija apie Užsakovą ir Gavėją, kurią Užsakovas pateikė Kompanijai, naudojama tik užsakymo išpildymo tikslais ir negali būti perduota tretiesiems asmenims, išskyrus atvejus, kurie numatyti Lietuvos įstatymuose.

1.7 Kompanija, teikdama Pirkėjui paslaugas, pasilieka teisę atšaukti arba perkelti prekės pristatymo laiką (iš anksto perspėjusi Pirkėją), jeigu:
1)    nėra užsakytosios prekės arba nėra reikalingo užsakytų prekių kiekio;
2)    Pirkėjas anksčiau yra nesąžiningai pasielgęs Kompanijos atžvilgiu;
3)    Pirkėjas anksčiau neapmokėdavo laiku arba išvis neapmokėjo Kompanijos išrašytų sąskaitų už suteiktas paslaugas; 
4)    užsakyme nurodytas neegzistuojantis adresas arba pagal nurodytus duomenis neįmanoma susisiekti su Užsakovu.
  


Versija spausdinimui Versija spausdinimui


Papildoma informacija Telefonu 8 601 25 141 arba per Skype: Skambinti

Rankšluostis

Rankšluostis
0.00€ (0.00  Lt)

Langų pašluostė

Langų pašluostė
11.30€ (39.02  Lt)